Vyzkoušet
ZDARMA

Jakub Slavkovský

Kdo jsem?
klasický kulturista, kuchař se specializací na fit recepty nutriční specialista, BodyHunters Production

Jakub Slavkovský se 10 let vrcholově věnoval hokeji a jeho letitá snaha byla dokonce korunována působením v hokejové extralize. Nyní se věnuje bodybuildingu a fitness, a sám soutěží v kategorii klasické kulturistiky.

S posilováním začal, když mu vážné zranění již dále neumožňovalo profesionálně se věnovat hokeji. Pravidelné cvičení v posilovně se stalo nedílnou součástí jeho života. Záhy také absolvoval odborný trénerský kurz. Volný čas naplňuje neustálým zvyšováním svých odborných znalostí v oblasti zdravého životního stylu. Při vysokoškolském studiu pracoval jako kuchař a díky tomu rozšířil svou znalostní bázi o vaření především zdravých fit receptů. Vaření Jakuba fascinuje a proto je motivovaný neustále posouvat své kuchařské znalosti a dovednosti.

Jakub se věnuje také fotografování a natáčení video materiálu. Na našich stránkách od něj uvidíte videa vaření, motivační videa sportovců a know-how. Jeho životním cílem je neustále se zlepšovat a nabývat vědomosti, které bude moci předat klientům a zájemcům o osobní rozvoj.

Předchozí člen Marina Mocanu
Další člen Martina Marková