Vyzkoušet
ZDARMA

Vyacheslav Arkhiereev

Kdo jsem?
absolutní mistr ČR v Men’s physique, trenér, kouč a konzultant, Elite Pro Muscular physique

Vyacheslav Arkhiereev je původem z Ruska, ale narodil se na Kubě. V roce 1996 se přestěhoval do Česka, aby zde rozvinul svou slibně nastartovanou tenisovou kariéru.

Na rok reprezentoval Mladou Boleslav, později již působil v Praze na Štvanici. V 19 letech byl bohužel nucen kvůli zranění tenisovou kariéru předčasně ukončit. Jelikož má ale sport v krvi, dlouho bez něj nevydržel a ve 21 letech poprvé zamířil do posilovny.

Ze svých prvních závodů si přinesl bronz, hned na to vybojoval stříbro. V počátcích příprav na MČR v klasické kulturistice jej ale srazilo nepříjemné zranění ramene. Léčba trvala více než 2 roky, teprve poté se Slávek, i přes chronicky se vracející záněty a bolest, mohl vrátit do plného tréninku. Jakkoli mu doktoři nedávali slibné vyhlídky, nevzdal to, a nakonec získal několik cenných titulů. Nejcennějším z nich je určitě titul absolutního mistra ČR v kategorii Men's physique. Tímto úspěchem to pro něj ale neskončilo.

Slávek je velmi odhodlaný sportovec, který má vždy vysoké cíle. Tvrdí, že sport je pro něj i jeho krásnou manželku, mimochodem také velmi úspěšnou sportovkyni, smyslem života.

Předchozí člen Yuliya Arkhiyereyeva
Další člen Vladimír Siráň