Body Hunters - hlavním sponzorem Mistrovství Čech ve fitness a kulturistice

Soutěž
9. 4. 2019

Dne 20. 4. 2019 se v kulturním domě v Mladé Boleslavi koná Mistrovství Čech ve fitness a kulturistice.


Pořadatelem této soutěže je náš dlouholetý sportovní partner, společnost Dream Gym, a tak jsme dlouho neváhali a rozhodli se tuto akci podpořit v roli hlavních sponzorů. Společně s pořadatelem nám velice záleží na tom, aby akce byla opravdu významným zážitkem a příjemnou zkušeností pro všechny závodníky, jejich doprovod i diváky.

Každá vrcholná soutěž znamená pro většinu závodníků zvýšenou míru stresu. Dlouho před akcí již drží dietu, během níž navíc nepřestávají tvrdě trénovat. Aby dosáhli vytouženého výsledku, musí přípravě podřídit úplně vše. Pro ty nejúspěšnější však znamená mistrovská soutěž nejen medaili, ale také nominaci na mistrovství republiky a případně také možnost dalšího postupu na mistrovství Evropy či světa. Je tedy více než žádoucí, abychom pro závodníky vytvořili takové prostředí, které jim bude co nejpříjemnější a díky němuž budou rádi na tuto soutěž vzpomínat. 

Snažíme se pro závodníky připravit příjemné zázemí. Pro slečny zařizujeme šatnu ve velkém zrcadlovém sálu, kde budou mít dostatek prostoru se na soutěž pořádně připravit a v případě potřeby ještě doladit i pódiovou prezentaci nutnou k ukázce své formy.

Po celou dobu soutěže bude na místě k dispozici velká fotostěna, která bude skvěle nasvícená a závodníci si u ní budou moci na památku s rodinou či přáteli udělat fotografii, kterou budou moci okamžitě postovat na své sociální sítě.
Mezi semifinále a finále bude u této stěny přítomný profesionální fotograf. Závodníci tak budou moci získat fotografie ve vysoké kvalitě pro další účely, jak je tomu zvykem na jiných prestižních soutěžích.

Usilujeme také o to, aby ceny pro účastníky byly opravdu kvalitní – od brazilského sportovního oblečení, doplňků výživy prémiových značek až po vybavení do posilovny. Rádi bychom totiž, aby měli závodníci z cen nejen radost, ale mohli je také využít v dalším tréninku.
 
K významným hostům této soutěže budou patřit například mistr světa v kulturistice Stefan Orosz anebo velmi atraktivní profesionální závodnice v bikini fitness – moldavanka Marina Mocanu.

Celou akci bude dokumentovat regionální TV, místní tisk, rádio Evropa 2, portál Ronnie.cz a BodyHunters, s.r.o.

Těšíme se na Vás!

Podělte se s přáteli
Sdílet na Facebooku
Všechny články