Team

Kdo za tím stojí?
Členové týmu
Kdo jsme?
Chci to vidět
Poznejte nás
Informace o nás

Milí příznivci „BodyHunters,“

Lidé jsou dnes ze všech stran bombardováni nejrůznějšími „zaručenými dietami“ a systémy cvičení, ale nezdá se, že by se lidstvo masivně zbavovalo nadváhy a stávalo se zdravějším a krásnějším. Zato stát se výživovým poradcem nebo fitness trenérem se jeví jako velmi dobrý business.

Na druhou stranu si mnozí adepti zdravého životního stylu představují, že když si přestanou sladit kafe a nahradí obyčejné housky celozrnnými, budou z nich za pár dní špičkoví Sportovci.

…i proto vznikla před časem myšlenka dát co nejširší veřejnosti k disposici maximum objektivních informací, určité návody, soubory tréninkových a motivačních programů, které jsme nazvali „BodyHunters“ – honba za lepším tělem, za lepším „já“.

Od začátku se snažíme lidem říkat pravdu, nikdy neslibujeme, že shodí přebytečná kila snadno, nabudou svalovou hmotu bez dřiny v posilovně, ale pokud chtějí ve svém životě něco změnit, bude je to stát značné úsilí a odříkání. Současně se je snažíme přesvědčit, že při tom zažijí spoustu zábavy, potěšení a osobního uspokojení z každého dílčího úspěchu.

Naším přáním je lidem pomáhat v jejich úsilí, radit jim, motivovat je. Za tímto účelem jsme natočili stovky demonstračních videí s návody jak správně cvičit, natočili jsme rozhovory s předními světovými i našimi odborníky a špičkovými sportovci. Natáčíme takzvaná motivační videa, dále pak mnoho receptů na dobrá ale dietně vhodná jídla.

Pro pomoc a inspiraci sportovních adeptů jsme založili „BodyHuntersTeam“, který sdružuje skupinu vrcholových sportovců z různých sportovních odvětví. Tým pořádá společné akce, semináře, soustředění, výuku choreografií a estetické prezentace určenou pro soutěžící fitness a kulturistice, nebo také specielní fyzickou přípravu pro jiná sportovní odvětví.

Vzhledem k stále se rozšiřujícím aktivitám je cílem značky „BodyHunters“ stát se určitou „servisní organizací“ jak pro vrcholové sportovce, tak amatéry, kteří sportují jen pro radost, ale i pro nejširší veřejnost, která je ochotná pro své zdraví něco udělat.