Tvorba webových stránek BODY HUNTERS

Tvorba webových stránek BODY HUNTERS


Společnost BODY HUNTERS poskytuje služby v oblasti fitness tréninků, zdravého životního stylu a v neposlední řadě provozují i e-shop s doplňky pro sportovce. Jedná se o tým profesionálních trenérů, kteří díky svému úsilí a vůli získali nesčetná ocenění mezinárodního významu. Pro jejich další rozvoj bylo nutné vytvořit stabilní platformu v online prostředí. Díky kvalitní webové prezentaci je klientovi nyní umožněno prezentovat své služby v online prostředí, čehož se zhostila digitální agentura EL TORO.

Tvorba grafiky pro web


Klientova představa o celkovém vzhledu webových stránek byla bez jakýchkoli komplikací naplněna, jelikož komunikace probíhala naprosto bez problémů a veškeré naše nápady, připomínky a způsoby realizace si získaly na straně klienta obdiv a nadšení. V průběhu spolupráce jsme postupně plnili požadavky klienta a společně ladili vše potřebné. Nejdříve jsme vytvořili hlavičku a patičku webu, následně úvodní stranu a postupně pak všechny další stránky. Prostřednictvím CSS vytváříme pro naše klienty úspěšné a důvěryhodné webové stránky, což vede k jejich maximální spokojenosti.

Jak probíhala tvorba webových stránek


Velká většina webového řešení vznikla díky realizačnímu týmu agentury EL TORO. Nejdřív jsme vytvořili systém filtrace v CMS, následně jsme stylovali hlavičku, patičku, úvodní stránku a pak všechny další stránky. V další fázi jsme se zaměřili na dynamické prvky frontendu, šablony a propojení s CMS. Vyladili jsme vyhledávání a kontaktní formulář. Podívejte se na webové řešení společnosti BODY HUNTERS.

Konzultace pro rozvoj řešení


Pro rozvoj řešení projektu jsme klientovi průběžně poskytovali pravidelné konzultace a poradenství, a to především z toho důvodu, aby byla jeho představa o výstupu projektu naplněna a aby měl dostatek informací, které významně ovlivňují vzájemnou spolupráci a zajišťují úspěšnost výsledků. Angažovanost v oblasti business developmentu je pro nás velmi důležitá, a proto stále rozvíjíme naše působení v online prostředí. Také vás zajímají konzultace? Podívejte se na stránky business development konzultanta: www.roman-vozenilek.cz

Propagace webových stránek


Vzhledem k náročnosti úspěšné a efektivní propagace webových stránek na poli online marketingu, jsme klientovi zajistili probíhající PPC reklamy, vypracovali a zlepšili SEO webových stránek, vytvořili bannery. Zabýváme se analytickými metodami a nástroji a následně data zpracováváme a vyhodnocujeme. Na základě vyhodnocených dat poskytujeme klientovi doporučení na vylepšení. V online propagaci jsme dobří. Zajímají Vás reálná čísla a výsledky? Podívejte se na náš use case TOP Fly.

Servis a správa řešení


Poskytli jsme pro BODY HUNTERS plnou podporu account managera, který o klienta pečoval a stále pečuje. Zajistili jsme aktualizace, zabezpečení a zálohy webových stránek. V případě nadstandartních požadavků po finální realizaci projektu jsou náklady uhrazeny na základě snížené hodinové sazby, přičemž klientovi i nadále poskytujeme garantovanou dostupnost account managera na telefonu a e-mailu.

Další rozvoj webové prezentace


V rámci přípravy na nový webdesign jsme zohlednili moderní přístupy a trendy v online marketingu, jejichž aplikace přispívá k úspěšné propagaci nabízených produktů a služeb. Dále jsme zajistili responzivitu webových stránek ve čtyřech break-pointech, a sice pro mobilní telefony, tablety a mobilní zařízení, počítače a notebooky a pro obrazovky s vysokým rozlišením.

Přínos webu


Klient získal stabilní webovou platformu, která mu umožňuje snazší distribuci produktů a služeb. Webové stránky společnosti BODY HUNTERS jsou nyní schopné oslovit mnohem větší množství zákazníků, prosadit a udržet se na úspěšné pozici v oblasti online marketingu.

Chci získat e-shop, který prodává. Jak na to?