Posunuli jsme tréninkový program BodyHunters o úroveň výš

O nás
4. 8. 2018

Posunuli jsme tréninkový program BodyHunters o úroveň výš

     Systém tréninků BodyHunters, zaměřený především na tréninky v posilovně, není určen pouze nováčkům. Naopak je velice vhodný i pro pokročilejší cvičence, kteří by rádi získali inspiraci pro svůj trénink, rozšířili si repertoár cviků, vyzkoušeli nové tréninkové metody anebo si jen chtějí ověřit, zda cviky provádí správně. Program nabízí více než 500 různých cviků.

Přidejte se k nám a vyzkoušejte si náš online coaching, a např. týdenní verzi zdarma!


     Cvičení v posilovnách může zdánlivě vypadat jednoduše. Je třeba ale mít na paměti, že mnohdy nestačí jen sednout na stroj, nastavit závaží a zvedat železo do vzduchu. Správné provedení cviků je často o drobných detailech a jejich nedodržování může způsobit nedostatečné nebo zcela špatné zapojení cíleného svalstva.
Program BodyHunters obsahuje několikasekundová výstižná instruktážní videa, která cvičenci pomohou jako jeho online průvodce technikou. Mnohokrát totiž ke správnému provedení cviku nestačí jen znát jeho název a prohlédnout si ho na fotografiích.
     Videa v předchozí verzi byla natočena z několika úhlů, pozastavována a komentována ve dvou jazycích (cze, eng), takže byla někdy až zbytečně zdlouhavá. Kvůli nedostatečnému vybavení některých fitness center byla navíc natáčena na více místech a mohla tedy působit nejednotně. Nová videa jsme tedy pojmuli trochu jinak.

Proč jsou nová videa bez zvuku?Za poskytnuté prostory děkujeme DreamGym v Mladé Boleslavi

Podělte se s přáteli
Sdílet na Facebooku
Všechny články